Одеський форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Одеський форум » Тестовый форум » Тонометр


Тонометр

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Хочу купити собі тонометр, порадьте який краще узяти

0

2

Тонометри є різні за ціною та технічними характеристиками. У магазині "Медтехніка Лайф" представлений найкращий їх вибір, якщо розглядати недорогі моделі, тоді Вам підійде механічний тонометр Gamma 700K https://medtehnikalife.com.ua/ua/Gamma_ … y_tonometr Стетоскоп іде у комплекті. Ви також можете розглянути й інші моделі тонометрів, більш прості та зручні у використанні автоматичні тонометри, але вони трошки дорожче.

0

3

Я бы рекомендовала покупать автоматический тонометр, он намного точнее и удобнее. И лучше это делать в специализированном магазине. Я маме заказывала на этом сайте https://mdth-ua.com/domashnyaya-medtehnyka, там есть разные модели в наличии, доступные цены и на всю продукцию есть гарантии и сертификаты качества.

0

4

Мені таке треба купити

0

5

дякую буду знати

0

6

видимо, если есть проблема с необходимостью следить за давлением, то и лекарства какие-то доктор выписал, которые всегда должны быть при себе?

0

7

на самому ділі, препаратів, які допомагають нормалізувати тиск - багато. Лікарі радять при наявній проблемі тримати при собі і регулярно вживати. Один з таких "початкових", на мой погляд, каптоприл. Поки він ефективен, можно вживати його.

0

8

я ніяк не можу обрати

0

9

А я рекомендую тут вибрати тонометр на зап'ястя . Як на мене, то це найкращий варіант. Автоматичний тонометр Gamma зараз коштує всього 1261 грн. Надягаєте на зап'ястя, пару хвилин і ви точно знаєте свій тиск. Дуже зручно та просто. А ще автоматично вимикається, має LCD дисплей та працює на батарейках. Гарантія 5 років. Як вам такий варіант?
https://meda.com.ua/files/resized/products/active_1_1.516x525.jpg.webp

0


Вы здесь » Одеський форум » Тестовый форум » Тонометр